вітання

Кожна дитини має право рости та виховуватися в сім’ї, але не кожна дитина має таку можливість. Та як добре, що є янголи-охоронці, які заради потреб дитини часто жертвують своїми потребами. Адже сім'я - це найкраще середовище для зростання дитини!

30 вересня в Україні відзначають День усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків.

На території Знам'янської сільської ради ОТГ проживає 20 таких родин, які мають дітей до 18 років, з їх числа 1 родина усиновлювачів, 1 родина прийомна і 18 родин опікунів.

Шановні усиновлювачі, опікуни та прийомні батьки дякуємо вам за вашу безцінну працю, самопожертву, низький уклін вам за здатність присвятити себе служінню дитини. Ми вами пишаємося. Нехай Віра, Надія та Любов завжди супроводжують вас та ваші родини!