Знам'янська об'єднана територіальна громада
Одеська область, Березівський район

До уваги громадян!

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Громадська організація "Десяте квітня" надає безоплатну правову допомогу біженцям, шукачам притулку, внутрішньо переміщенним особам та особам без громадянства.

09:33:56 22.03.2021

Терміново до уваги громадян!!!

Відповідно рекомендацій служби у справах дітей  Одеської ОДА щодо моніторингу соціальних мереж TikTok, Instagram та Likee відділом ювенальної провенції УПД  ГУНП в Одеській області виявлено поширення хештегів: #3марта; #3марта2021; #3березня тощо, які спонукають підлітків приєднатись до челенджу суїцидального характеру. Зміст челенджу полягає в тому, що його учасники 03.03.2021 року планують вчинити спробу самогубства, або нанести самоушкодження.

12:41:13 02.03.2021

Cтатус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Звертайтеся до служби у справах дітей Знам'янської сільської ради за адресою: 67211, Одеська область, Іванівський район, с. Знам’янка, вул. Лікарняна, 9А

16:33:34 08.02.2021