ХІ сесія VІІ скликання 10.10.2018 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про виконання сільського бюджету за 6 місяців 2018 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2017 року № 3/16-VІІ "Про місцевий бюджет сільської ради на 2018 рік"

Про внесення змін до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку сільської ради на 2018 рік.

Про затвердження структури чисельності КП «Крапелька» на 2019 рік.

Про передачу автомобіля в оперативне користування КП «Крапелька».

Про зміну найменування  та затвердження нової редакції Статутів закладів освіти Знам’янської сільської ради ОТГ

Про відзнаки Знам’янської сільської ради.

Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих в межсесійний період.

Про скасування рішення № 6/136-VII від 23 травня 2018 року.

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації  у 2019 році.

Про затвердження складу та Положення про діяльність аукціонної комісії Знам’янської сільської ради  для продажу об’єктів малої приватизації.

Про створення індустріального парку «Знам’янський».

Про участь комунального підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ-1» в заснуванні (створенні) ТОВ «ЗНАМ’ЯНСЬКА СЕС 1».

Про участь комунального підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ-1» в заснуванні (створенні) ТОВ «ЗНАМ’ЯНСЬКА СЕС 2».

Про участь комунального підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ-1» в заснуванні (створенні) ТОВ «ЗНАМ’ЯНСЬКА СЕС 3».

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дуді Ф. М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шведюк Г.Г.

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 427-VІІ від  02 жовтня 2017 року.

Про  внесення змін до договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та гр. Сіваш С.М.

Про надання дозволу гр. Григоренко А.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про  відмову гр. Даниленко Р.М. від частини земельної ділянки.

Про  відмову гр. Кесова О.М. від земельної ділянки.

Про  внесення змін до рішення Червонознам’янської сільської ради від 16 січня 2009 року за № 910.

Про надання дозволу гр. Кесовій О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Друмову І.Ф.

Про  відмову у виділенні земельної ділянки гр. Маліновській Т.Л. у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Поповій Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про надання дозволу гр. Ясніцькій Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про надання дозволу гр. Ісмайловій Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

Про  відмову у виділенні земельної ділянки  гр. Тесленко А.В. у власність для ведення садівництва.

Про надання дозволу гр. Гайсюк О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про надання дозволу гр. Шевців В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Стратулат В.Ф.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фурманцю Віталію Олексійовичу

Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Ісмайловій Тетяні Ігорівні

Протокол поіменного голосування