ХVІІІ сесія VІІ скликання 26.03.2019 року

ПРОТОКОЛ   ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХVІІІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2018 року №15/353-VІІ “Про бюджет Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”

Про затвердження Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Знам’янської сільської ради на 2019 - 2021 роки

Про перейменування об’єднаної територіальної громади.

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Знам’янської сільської ради  на  2019 – 2021 роки

Про  затвердження Програми «Організація харчування вихованців груп з короткотривалим перебуванням
Знам’янської сільської ради  на  2019-2022»

Про погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електричної станції (СЕС)) на території смт Радісне

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (сонячної електричної станції (СЕС)) на земельній ділянці комунальної власності в межах с. Знам’янка Іванівського району Одеської області за кадастровим номером:  5121884200:02:004:0381.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (сонячної електричної станції (СЕС)) на земельній ділянці комунальної власності в межах с. Знам’янка Іванівського району Одеської області за кадастровим номером:  5121884200:02:004:0371.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (сонячної електричної станції (СЕС)) на земельній ділянці комунальної власності в межах с. Знам’янка Іванівського району Одеської області за кадастровим номером:  5121884200:02:004:0350.

Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих в межсесійний період.

Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету ради

Поiменне голосування