Проведення експертно грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 20.03.2020 15:20
Кількість переглядів: 236

Знам’янською сільською радою Іванівського району Одеської області проводиться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

- Конкурс відбудеться 21 квітня 2020 року об 15 годині 00 хвилин у приміщенні Знам’янської сільської ради за адресою: Одеська область, Іванівський район, с.Знам’янка, вул. Лікарняна,9а.

- Об'єкт оцінки: земельна ділянка,  місцерозташування якої : Одеська область, Іванівський район, с. Знам’янка, вул. Магістральна, 13, площа земельної ділянки - 0,138 га, цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Кадастровий номер земельної ділянки : 5121884200:02:003:0581.

- Конкурс проводиться за умови надання повного пакету документів;

- кінцева дата подання документів - 10 квітня 2020 року.

- поштова адреса, за якою подаються документи: 67211, Одеська область, Іванівський район, с.Знам’янка, вул. Лікарняна,9а.;

- перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

заява (згідно встановленого зразка);

- копії установчих документів претендента та інформація про найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента - юридичної особи);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- посвідчена копія кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із претендентом та яких буде залучено до проведення оцінки (для претендента - юридичної особи);

- конкурсна пропозиція щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

- місцезнаходження комісії, контактні телефони : 67211, Одеська область, Іванівський район, с.Знам’янка, вул. Лікарняна,9а., тел. 048-54-4-32-16.