Привітання сільського голови з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2020 08:54

Дорогі ветерани! Дорогі захисники Української держави!

Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу.

Ми зажди пам’ятаємо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована фашистськими вандалами. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни.

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, тому закликаю кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим  живим ветеранам.

Сьогодні мир в Європі знову під загрозою. Проти України здійснюється військова агресія. І ми знову змушені відстоювати нашу незалежність і європейські цінності. Ми платимо за це високу ціну, але ми переможемо!

Звертаюсь до молодого покоління, яке зростає на прикладі пам’яті трагедії усього людства, та повинно чітко усвідомити, що безглузда ідеологічна конфронтація, зарозумілість, яка сягає політичної верхівки,  – це тупиковий вихід із ситуації, тому ви маєте зробити усе, щоб ніколи не допустити кровопролиття, яке і сьогодні ми маємо у своїй країні.

У ці травневі дні бажаю Вам, шановні ветерани, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Вже стільки років, стільки зим,

Як відійшла війна кривава,

Вони ж лежать на полі слави,

Уклін вам, мертвим і живим!

Спасибі вам, сивоголові,

Вітчизни-матері сини!

Немає правди у війни,

Бо правда – в мирі та любові!

Слава всім, хто захищав Україну від  нацистської агресії!

Слава Україні!

Героям Слава!