Конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новоєлизаветівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради.

Дата: 17.05.2020 14:30
Кількість переглядів: 211

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новоєлизаветівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

• заява про участь у конкурсі;
  • паспорт громадянина України (копія);
  • автобіографія;
  • документ про освіту (копія);
  • трудова книжка (копія);
  • особистий листок з обліку кадрів;
  • дві фотокартки розміром 3Х4;
  • військово-обліковий документ ( за наявності);
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України  «Про захист персональних даних».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Знам'янка, вул. Лікарняна, 9а.

Дата і місце проведення  конкурсного відбору  учасникам  конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа - Полянська Оксана Миколаївна 0665285352.