Щодо дотримання протиепідеміологічних заходів на території Знам'янської сільської ради

Дата: 21.08.2020 16:22

Фото без описуhttp://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

ЗНАМ’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21.08. 2020 року                                                                                       № 69-ОД

Щодо дотримання протиепідемічних заходів

на території Знам’янської сільської ради

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», підпункту 1.1 пункту 1 Протоколу № 33 Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іванівської районної державної адміністрації та з урахуванням епідемічної ситуації в Одеській області.

1. Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 м² площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції на менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.
  2. Рекомендувати керівникам розважальних закладів (нічних клубів), закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос припинення роботи закладів після 24.00 до 07.00 годин.
  3. Провести відзначення громадян Знам’янської сільської ради з нагоди святкування 29 річниці Незалежності 25 серпня 2020 року о 10.00 годин біля Будинку культури с. Знам’янка з дотриманням всіх протиепідемічних та карантинних заходів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                             І.В. Войников