До уваги громадян!

8 штурмових бригад «Гвардії наступу», створених на основі підрозділів Нацгвардії, поліції та ДПСУ, мають стати у стрій вже 1 квітня. Їхнім завданням є посилення Сил оборони для звільнення окупованих територій України.

11:59:32 24.02.2023

Планове відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Знам'янська сільська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

08:22:21 24.02.2023

Планове відключення електроенергії

16:15:48 22.02.2023

До уваги!!!

Починаючи з 2018 року до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу віднесено осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті.

11:05:31 10.02.2023

До уваги!!!

Особи, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації, можуть отримати правову інформацію, консультації та роз’яснення з правових питань, допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

11:05:09 10.02.2023

До уваги громадян!

Що робити, якщо ви не маєте зв’язку з близькою людиною понад три дні і ця людина знаходилася в зоні бойових дій або на тимчасово окупованій території?

11:10:52 09.02.2023