Оголошення

Затвердження документу державного планування - " Детальний план території, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електричної станції (СЕС))

Інформуємо про затвердження документу державного планування - " Детальний план території, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електричної станції (СЕС)), що розташована на території с. Знам’янка, Іванівського району Одеської області, орієнтовною площею – 15 га "

11:48:10 30.07.2020

Інформуємо про затвердження документу державного планування - " Детальний план території, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електричної станції (СЕС)), що розташована на території с. Знам’янка, Іванівського району Одеської області, орієнтовною площею – 40 га "

11:31:42 30.07.2020

10:31:41 30.07.2020