ПРИВІТАННЯ

До уваги!!!

Сьогодні свій день народження святкує заступник голови Знам'янської сільської ради - Андрій ТІТОМИР. Шановний Андрію Анатолійовичу! Прийміть щирі привітання з Днем народження. У цей святковий радісний день зичимо Вам міцного здоров’я, бадьорого настрою та невичерпної енергії в усіх Ваших добрих починаннях! Нехай у родині завжди панують злагода та благополуччя, підтримка рідних і вірних друзів надихає на нові звершення! Бажаємо найшвидшої Перемоги та повернення додому. З повагою, Сільський голова Валентина ТРИНЧА колектив сільської ради та виконавчий комітет

09:30:37 28.03.2024

До уваги!!!

Сьогодні свій день народження святкує депутат Знам'янської сільської ради VIII скликання - Василь ПАНЧЕШЕНКО. Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення! З повагою, Сільський голова Валентина ТРИНЧА Виконавчий комітет сільської ради.

09:28:57 28.03.2024

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією. Згадуємо тих, хто загинув під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки кому було змінено перебіг історії нашої держави. Залишаємося гідними своїх Героїв!

09:32:29 20.02.2024

День Державного Герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

08:33:18 19.02.2024

15 лютого день вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганська війна – пекло, крізь яке пройшли наші солдати і офіцери, виконуючи свій армійський обов’язок. Тисячі українських родин втратили рідних, пам’ять про яких назавжди у наших серцях…

10:04:53 15.02.2024

День народження

Сьогодні свій день народження святкує директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янської сільської ради - Ольга ГОЛУБ'ЄВА. У день народження ми бажаємо Вам, щоб люди, що оточують Вас, були щирими, відносини справжніми, дружба міцною, сім’я щасливою! Нехай серце вірить в добро, а душа випромінює радість! Цікавих Вам ідей, яскравих вражень, запаморочливих успіхів і удач! Нехай кожна мить приносить натхнення і посмішку. Нехай в житті відбуваються неймовірні події і чудеса! З повагою, Сільський голова Валентина ТРИНЧА Виконавчий апарат сільської ради.

16:18:00 13.02.2024

День народження

Сьогодні свій день народження святкує староста Воробіївського старостинського округу - Сергій РИСИЧ. _Шановний Сергію Івановичу!_ Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення. З повагою, Сільський голова Валентина ТРИНЧА Виконавчий апарат сільської ради.

10:52:49 30.01.2024

День Соборності України!

Шановні жителі Знам'янської сільської ради! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай це свято назавжди залишатиметься джерелом надії на краще майбутнє для нашої Держави. Бажаю кожному міцного здоров’я, добробуту, злагоди, взаєморозуміння та мирного неба над головою! Нехай розум, воля і любов до рідного краю гуртують нас у всіх справах на благо розвитку вільної демократичної України! Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній! Героям Слава! З повагою, Сільський голова Валентина ТРИНЧА

08:45:16 22.01.2024