До Дня українського козацтва

Проведення Дня  захисника України в Воробіївському ЗЗСО І-ІІ ступенів

14 жовтня  - святий день не лише для православних християн , але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. Цього дня в нашій державі відзначається День захисника  України  та  День українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків , які пером і словом , вогнем і мечем  виборювали право на незалежність рідної держави , свято вшанування козацької доблесті  та звитяги . Усі заходи ,  що проходили протягом тижня в нашій школі , торкнулися кожного учня , не залишили байдужим жодного . Провели гру – квест «Стежками України»,  спортивно-масовий захід «Козацькому роду нема переводу»,   організували виставку дитячих робіт «Вернісаж» , присвячену Дню захисника України, на годинах спілкування пригадали історію українського козацтва , також  пролунали слова вдячності  ветеранам Другої світової та героям сьогодення , які хоробро боронять кордони України,  в ім’я суверенності та єдності нашої держави . Патріотів потрібно плекати змалку . Недаремно Сенека сказав : «Люблять батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя».