V сесія 05.02.2021 року

ПРОТОКОЛ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯV СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про затвердження Заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року № 4/90-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей

Про звіт директора комунального підприємства «КП-Сервіс» Знам’янської сільської ради

Про погодження кандидатури для призначення на посаду директора комунального підприємства «КП-Сервіс» Знам’янської сільської ради

Перелік об'єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт, для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт особами молодше 18 років на території Знам’янської сільської ради Одеської області на 2021 рік

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером земельної ділянки : 5121884200:01:003:0608.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бакреу А.Б..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бакреу А.Б..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ризунік Н.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бондаренку П.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Котенко П.П..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Полтарецькому С.Л..

Про надання дозволу гр. Буруян П.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Полтарецькому С.Л..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бойцун М.В..

Про надання дозволу гр. Кривошеєнку Е.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

Про надання дозволу гр. Сливчуку М.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Биля Г.М..

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Попову М.В. в межах населеного пункту терміном на 49 (сорок дев'ять) років для будівництва і обслуговування будівлі магазину.

Про надання дозволу гр. Палієнко К.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Макушенку Р.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Довжинському О.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Тимченку О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Косенко Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Юрченко М.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Рудій М.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Руснаку М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Коваленко І.М..

Протокол поіменного голосування