Річниця Знам'янської територіальної громади

Шановні жителі  Знам’янської селищної об’єднаної територіальної громади!

Нам випало разом стати на новий етап розвитку не тільки нашого краю, але й України.

Рік тому ми, повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному, об’єдналися у велику єдину територіальну громаду. Шість  рад, мов ланцюжки, стали складовою однієї сім’ї. Для всіх – єдині правила і закони, радощі, прикрощі, здобутки, свята. Всім – порівну. Як буханець хліба – на всіх.

І ось нам уже рік. Щиро вітаємо всіх земляків, всіх жителів з першою річницею утворення Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади!

Ми любимо і пишаємося своїм краєм. Жителі Знам’янської ОТГ славляться своїми працьовитими людьми, патріотами Вітчизни, селища, села і своєї справи.

Люди – це завжди наша найдорожча цінність.  І сьогодні піднімають на крилах доброї слави нашу громаду династії і покоління справжніх хліборобів і тваринників, вчителів і лікарів, вихователів і службовців, науковців, артистів, будівельників…

Робота тільки починається. А нам вже є про що сказати. А головне – ми впевнено розбудовуємо місцеве самоврядування сьогодні, дбаючи про людей у кожному селі і селищі, у кожному навіть найменшому населеному пункті. І закладаємо каміння, міцний фундамент для подальшого будівництва завтра, адже працюємо ми для майбутнього.

Бажаємо всім міцного здоров’я, міцної волі, сили, духу і міцної нашої спільної сім’ї! Безмежної любові до свого краю, села та селища. І впевненості! Нехай добробут буде в кожній родині і запашний хліб на столі! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Гордість нашогому краю.

Тримаймося разом! І будемо сильні!